Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Srdečně vítáme

O nás

Společnost STAGEMAN je lídrem v oblasti animace volného času ve střední Evropě. Publikovali jsme první knihu o animaci v Polsku a dodnes jsme vydali již několik odborných publikaci o tomto oboru. Organizujeme praktické a kreativní tréninky a akce oceňované zejména odbornou veřejností. Doporučuje nás Polská komora cestovního ruchu, Tourism Journal a pan Jakub B. Baczek, který je považován za vedoucího odborníka v oblasti animace volného času v Evropě. Mezi naše klienty patří společnosti jako KIA, Neckermann, McDonald's, Walt Disney, Castrol, Coca-Cola, Ford či Thomas
Cook. Také jsme spolupracovali se španělskou vládou a Slovenskou ambasádou. V současnosti se zaměřujeme na služby pro hotely v zahraničí, které s naší pomocí nabývají významnou konkurenční výhodu.

Po úspěších v Německu, Švýcarsku, Řecku, Turecku, Tunisku, na Mallorce a Jamajce STAGEMAN nabízí profesionální služby animace volného času i na Slovensku. Od nejlepších školení pro animátory v zemi, přes nábor a profesionální výběr animátorů pro různé projekty v oblasti cestovního ruchu, až po organizování moderní a kreativní animace v hotelu. Také spolupracujeme s televizí a vysíláme animátory do turistických destinací na celém světě.

Naše zkušenosti s přípravou a pořádáním akcí přispívají k úspěchu Vaší společnosti. Naši event-manažeři pracovali dosud na čtyřech kontinentech a organizovali mediální akce i zábavné akce
menšího či většího rozsahu. Také se zaměřovali na práci s veřejností. Díky zkušenostem a kontaktům s médii jsme schopni naplánovat a zajistit akce dle Vašich specifických požadavků a vy tak máte šanci navázat dlouhodobou spolupráci s novými obchodními partnery. Postaráme se o každý detail.

STAGEMAN také organizuje školení osobnostních dovedností. Zaměřujeme se zejména na tato témata: animace volného času, pedagogika aktivit pro děti a dospělé, tvorba týmu, balonové kreace, malování na obličej a psychologie akcí.

Všechny aktivity společnosti STAGEMAN jsou koordinovány manažery, kteří se věnují své práci zcela profesionálně a navíc s obrovským nasazením a nadšením. Široká databáze hostesek, animátorů, moderátorů, modelů a modelek, hotelového personálu a akademických vyučujících je zárukou, že projekty společnosti STAGEMAN jsou vždy připraveny profesionály, kteří se můžou prokázat dosaženými úspěchy. Naším receptem na úspěch je vynikající a charismatický personál!

 

Kontaktní osoba:

Kateřina Kellerová
Koordinátor pro ČR
mobil:
+420 721 527 093
e-mail: office@stageman.cz