Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Srdečně vítáme

Média

TVP1: Rozhovor s Jakubem B. Baczekem

STAGEMAN je lídrem animace volného času ve střední Evropě. Od roku 2009, kdy byla firma v Polsku založena, jsme expandovali do Česka, Rakouska, Maďarska, Slovenska a do Španělska. Náš generální manažer Jakub B. Baczek je považován za vedoucího odborníka v tomto oboru a jednoho z nejpoplulárnejších animátorů. více»

Zprávy: O animaci volného času s naším trenérem

K našim klientům patří společnosti jako Neckermann, Play, Walt Disney, Castrol, Lotto, TVP 1, Thomas Cook. Spolupracovali jsme s vládou Španělska, izraelskou i slovenskou ambasádou. V současnosti se zaměřujeme na poskytování profesionálních služeb v oblasti animace volného času pro zahraniční hotely, které díky nám získávají významnou konkurenční výhodu. více»

TVP1: Eventoví maskoti STAGEMAN v televizi

STAGEMAN dodnes organizoval nebo se spolupodílel na mnoha akcích. Naším dosud největším úspěchem je realizace fotbalového šampionátu UEFA EURO 2012 ve Varšavě. Pro tuto událost jsme mimo jiné zabezpečovali profesionální maskoty. více»

AKTUALITA: Franchising se STAGEMAN

V současnosti nabízíme podnikatelské příležitosti prostřednictvím našeho franchisové systému, na jehož základě je naše společnost již založená. Náš franchisingový partner bude disponovat exkluzivním právem v dané zemi. více»