Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Srdečně vítáme

Animátorský obchod

!!! NOVINKA !!! Kniha "Animace volného času" ve SLOVENŠTINĚ

Kniha Animace volného času byla první praktickou příručkou pro animátory v Polsku. Po mnoha úspěších v této zemi byla postupně přeložena do angličtiny a španělštiny, připravuje se její překlad do dalších jazyků. Nejnovější verzí je slovenská mutace. Kniha je hotovou sbírkou animačních scénářů, her a aktivit pro děti, mládež i dospělé, nápadů na večerní show v hotelích a další animační formy na pláži či u bazénu. V krátkosti popisuje teorii animace a její základní oblasti, ale až 80% jejího obsahu tvoří hotové animační programy. Je určena pro lidi, kteří začínají svoji práci v oblasti animace a těm, kteří hledají nové inspirace. Originál je momentálně ve svém pátém vydání (prodaných více než 25 000 kusů). více»

CD "Úžasné Mini Disko"

Společnost STAGEMAN pro Vás vydala CD "Úžasné Mini Disko." Na jediném CD nosiči tak najdete 20 mezinárodně nejznámějších písní, které jsou hrané na mini diskotékách pro děti. Mají je rády všechny děti i jejich rodiče! Každá píseň má jednoduchou choreografii, díky níž je pro děti snadné a zábavné tančit spolu se svými oblíbenými animátory nebo třeba i doma. více»

Pumpa na balónky

Nafukování obyčejných balónků může být mírně únavné. Pokud však jde o tvarovací balónky, to už vůbec není lehké. Pokud je chcete nafouknout, potřebujete správnou pumpu a my Vám právě takovou nabízíme. Tuto pumpu můžete použít také při nafukování dětských hraček. více»

Tvarovací balónky

Tvarovací balónky upotřebí všichni, kdo pracují s dětmi. Možnost vytvarovat meč, psa nebo berušku z podlouhlých balónků děti určitě okouzlí. Nyní si můžete takové balónky koupit a zúčastnit se našeho kurzu, kde si práci s nimi natrénujete. více»

Vodní balónky

Hra s vodními balónky je jednou ze zábavných forem animace. Nejen děti, ale i dospělí je mají rádi! V knize "Animace volného času" od Jakuba B. Baczeka si můžete vybrat ze široké škály her s vodními balónky. více»

Malování na tvář

Dalším zajímavým prvkem animace volného času je "facepainting" - čili malování na obličej. Denně používáme speciální anti-alergickou sadu barev, kterou naši STAGEMAN animátoři vyzkoušeli a odsouhlasili. Nyní ji můžete mít i Vy! více»

Padák pro animační hry

Animační padák od STAGEMAN je užitečný nástroj pro práci s dětmi a teenagery. Animační hry s padákem jsou velmi populární nejen ve školkách a školách, ale i na různých setkáních, firemních akcích a školeních. Animační padák se používá pro různé hry integračního a kooperačního charakteru, které jsou navíc vzrušující i zábavné. více»